Anellu scorrevole à foru passante Ingiant DHK350-3-15A per macchine industriali
Descrizzione corta:
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Specificazione
DHK350-3-15A
I parametri principali
Numeru di circuiti 3 Temperatura di travagliu "-40℃~+65℃"
Corrente nominale 15A, pò esse persunalizatu Umidità di travagliu <70%
Tensione nominale 0~240 VCA/VCC Livellu di prutezzione IP54
Resistenza d'isolamentu ≥1000MΩ @500VDC Materiale di l'alloghju Lega d'aluminiu
Forza d'isolamentu 1500 VAC à 50 Hz, 60 s, 2 mA Materiale di cuntattu elettricu Metallu preziosu
Variazione di resistenza dinamica <10MΩ Specificazione di u filu di piombu Filu flessibile infilzatu cù isolamentu in Teflon culuritu è ​​stagnatu
Velocità di rotazione 0~600 giri/min Lunghezza di u filu di piombu 500mm + 20mm
Disegnu di Schema di u Produttu Standard
descrizzione di u pruduttu1
Candidatura presentata
• Attrezzatura di mostra / mostra
• Macchine per imballà / incartà
• Sistemi di manipulazione di semiconduttori
• Macchine industriali
• tavule à indice rotative
• Attrezzatura di cuntrollu di prucessu
• Torrette di attrezzature pesanti o bobine di cavi
• Illuminazione d'emergenza, robotica Macchine di palettizazione, Opzione
• Attrezzatura medica | sensori rotativi, illuminazione d'emergenza, robotica
• Avvolgitori di cavi in ​​miniatura
descrizzione di u pruduttu2
descrizzione di u pruduttu3
descrizzione di u pruduttu4
U nostru vantaghju
1. Vantaghju di u produttu:
· Prestazione unica di gestione di u signale cù un rumore di circuitu elettricu minimu
· Imballaggio strettu per adattassi à i vincoli di spaziu più esigenti
· Pienamente cumpatibile cù i signali di livellu di cuntrollu analogichi è TTL
· Cuscinetti à sfera di precisione per una longa durata
· Unità sigillate dispunibili, IP67 opzionale
· Custruzzione robusta in aluminiu anodizatu
· Disponibile cù Ethernet
· Cunsegna rapida
Scena di fabbrica
descrizzione di u pruduttu5
descrizzione di u pruduttu6
descrizzione di u pruduttu7Specificazione
DHK350-3-15A
I parametri principali
Numeru di circuiti 3 Temperatura di funziunamentu "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
Corrente nominale 15A, pò esse persunalizata Umidità di travagliu <70%
Tensione nominale 0~240 VAC/VDC Livello di prutezzione IP54
Variazione di resistenza dinamica <10MΩ Specificazione di u filu di piombu Filu flessibile intrecciatu insulatu in Teflon culuritu è ​​stagnatu