Anellu scorrevole per albero solido Ingiant DHS118-20 per macchine industriali
Descrizzione corta:
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Specificazione
DHS118-20
I parametri principali
Numeru di circuiti 20 Temperatura di travagliu "-40℃~+65℃"
Corrente nominale pò esse persunalizatu Umidità di travagliu <70%
Tensione nominale 0~240 VCA/VCC Livellu di prutezzione IP54
Resistenza d'isolamentu ≥1000MΩ @500VDC Materiale di l'alloghju Lega d'aluminiu
Forza d'isolamentu 1500 VAC à 50 Hz, 60 s, 2 mA Materiale di cuntattu elettricu Metallu preziosu
Variazione di resistenza dinamica <10MΩ Specificazione di u filu di piombu Filu flessibile infilzatu cù isolamentu in Teflon culuritu è ​​stagnatu
Velocità di rotazione 0~600 giri/min Lunghezza di u filu di piombu 500mm + 20mm
Candidatura presentata
descrizzione di u pruduttu2
descrizzione di u pruduttu3
descrizzione di u pruduttu4
U nostru vantaghju
Scena di fabbrica
descrizzione di u pruduttu5
descrizzione di u pruduttu6
descrizzione di u pruduttu7Specificazione
DHS118-20
I parametri principali
Numeru di circuiti 20 Temperatura di funziunamentu "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
A corrente nominale pò esse persunalizata. Umidità di travagliu <70%
Tensione nominale 0~240 VAC/VDC Livello di prutezzione IP54
Variazione di resistenza dinamica <10MΩ Specificazione di u filu di piombu Filu flessibile intrecciatu insulatu in Teflon culuritu è ​​stagnatu